Спаська загальноосвітня школа І-ІІІ ступенів Мелітопольської районної ради Запорізької області

Ми рады приветствовать Вас на нашем сайте!

03.05.2018
Місячник Цивільного захисту
З 1 по 30 квітня 2018 року в нашій школі відбувся Місячник Цивільного захисту під час якого проведені тематичні виховні заходи, конкурси, вікторини із демонстрацією пізнавального матеріалу з питань пропаганди здорового способу життя, дитячі конкурси з оцінки можливостей дітей орієнтуватися в надзвичайних ситуаціях, повсякденному житті.
Великодній кошик
Дорогі воїни АТО! Сердечно вітаємо Вас зі святом! Нехай Ваші душі будуть багаті на добро, як святковий стіл, чисті як Великодній рушник і веселі, як українські писанки. Хай малинові дзвони Великодня принесуть у Вашій родині радість, віру, надію і любов. Христос Воскрес!